درباره ما

شرکت جامه پوش آرا با نشان تجاری JPA از سال 1360 و در راستای توسعه فعالیت‏های آغاز شده با نام تجاری ورزشی فخار با احداث کارخانه در شهرک صنعتی سپهر در نظرآباد کرج در حال ادامه فعالیت می باشد. کارخانه جامه‏ پوش آرا با وسعتی بالغ بر 3000 متر مربع فضای تولیدی با ظرفیت اسمی تولید سالانه 928000 ثوب ، در سال‏های گذشته توانسته است قسمتی از نیاز بازار پوشاک کشور را از طریق شعب ، نمایندگی ها ، فروشگاه‏های زنجیره‏ای و فروشگاههای بزرگ و کوچک تامین نماید . محصولات شرکت جامه‏ پوش‏ آرا به منظور ارائه به خانم‏ها و آقایان در رده‏های سنی 16 سال به بالا و در 25 گروه کالائی (شامل تیشرت ، حلقه ای و رکابی ، پولوشرت ، شلوارک ، شلوار ، تیشرت شلوارک ، حلقه­ای و رکابی شلوارک ، ست راحتی ، ست ورزشی ، سوئیت شرت ، سوئیت شرت شلوار ، یقه اسکی ، کت ، ژیله ، کاردیگان ، شورت ، بلوز ، تاپ و دامن ، تاپ و شلوارک ، تاپ ،  دامن ، تونیک ، سارافون ، مانتو ، پالتو ) تولید میشود .

جامه ‏پوش ‏آرا از بدو تأسیس تاکنون کیفیت محصولات را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است و در این راستا از سال 1384 واحد تضمین کیفیت محصول را راه‏اندازی نموده است. محصولات جامه ‏پوش ‏آرا همواره پس از آزمایشات مختلف از پارچه تا محصول نهایی در اختیار بازار قرار گرفته است. همچنین در سال‏های گذشته با استفاده از دانش روز صنعت پوشاک ، از طراحی محصول تا تولید و فروش ، با استفاده از تحقیقات گسترده بازار ، سعی در ارائه محصول مطابق با مد روز و سلایق بازارهای هدف داشته است.

شرکت جامه‏ پوش ‏آرا با در نظر گرفتن کلانشهرهای کشور به عنوان بازار هدف ، در راهبردهای کلان خود برندسازی را در بازارهای هدف دنبال نموده و در بلند مدت مترصد ایجاد شعب و نمایندگی در تمامی کلانشهرهای ایران است تا بتواند محصولات را بدون هرگونه واسطه ، با سرعت و سهولت به مشتریان خود عرضه نماید .